.Net és frontend fejlesztő

.Net csapatunkba keresünk kezdő vagy tapasztalattal rendelkező fejlesztőket, az alábbi feladatokra az alábbi technológiák használatával. Szeretnénk kihozni belőled a legjobbat, cserébe azt kérjük, hogy segítsd elérni céljainkat.

Céginformáció

Az ASH Szoftverház Kft. egy magyar tulajdonú, stabil hátterű cég, fő tevékenységi köre az egyedi szoftverek fejlesztése és támogatása. Fő küldetésünk a magas szaktudást igénylő, komplex fejlesztési feladatok minőségi ellátása. Tisztában vagyunk vele, hogy a magyar informatikai piac kisméretű szereplőjeként a magas minőségű projekt végrehajtás lehet az az előny, amivel kitűnünk a mezőnyből, ezért a tesztelés kiemelt szerepet kap nálunk. Ha szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol a tesztelés nem csak egy szükséges rossz, hanem a fejlesztési és projekt folyamatok szerves része, és elkötelezett vagy a magas minőségű szoftverek készítése mellett, akkor nálunk a helyed!

Feladatok

Elvárások

Előnyök

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Budapest / home office

A jelentkezésedet az info@ashszoftverhaz.hu címen várjuk.

Van kérdésed?

1117 Budapest Budafoki út 97.
+36 1 353 9790
info@ashszoftverhaz.hu
Bejárat a Prielle Kornélia utca felől, térképen jelölve található.